Užitočné novinky v systéme Archiles 2022

DÁTUM PUBLIKOVANIA
9. novembra 2022
Vývojový cyklus Archiles sa každým rokom zrýchľuje. Každým releasom pridávame nové požadované užitočné funkcie od našich zákazníkov.

Novinky v systéme Archiles 2022

Vývojový cyklus Archiles sa každým rokom zrýchľuje. Každým releasom pridávame nové požadované užitočné funkcie od našich zákazníkov.

Prečítajte si zopár, ktoré by sme chceli dať do Vašej pozornosti.

  • Možnosť exportovať všetky zobrazené dokumenty so všetkými aktuálne zobrazenými stĺpcami v tabuľkovom pohľade do CSV

Scenár je možné použiť, keď chcete s dátami pracovať ďalej vo vašich analytických alebo BI nástrojoch, resp. v samotnom Exceli pre účely reportingu.

  • Možnosť nastaviť emailové notifikácie pred a po splatnosti faktúr

Jednoduchá no veľmi užitočná funkcia, ktorá Vám poskytuje komfort, aby ste nezabudli na úhradu faktúry. Počet dní, kedy chcete dostávať notifikáciu si viete nastaviť (Pod kapotou – Notifikácie)

  • Hromadné platby faktúr pomocou QR kódov

Jednoduché hromadné úhrady prostredníctvom mobilnej aplikácie banky. Vďaka tomu, že pridávame QR kódy na každú faktúru, viete si jednoducho uhradiť faktúry a to už aj hromadne.

  • Možnosť vkladania a rozpoznávania dokumentov typu Excel (xlsx)

Pridali sme nový formát spracovania, pre dodávateľov, ktorí posielajú faktúry vo formáte XLSX

  • Možnosť schvaľovať aj neúčtovné dokumenty (napr. Zmluvy a pod.). Schvaľovací workflow sa aktivuje na základe kategórie dokumentu, ktorá je typu Všeobecný dokument.

Schvaľovacie procesy sa nevzťahujú už len na ekonomické ale aj firemné dokumenty akými sú napríklad zmluvy, ktoré treba taktiež častokrát schvaľovať na diaľku.

  • Automatické učenie sa účtovných predpisov

Vďaka tejto funkcii si viete nastaviť raz spôsob zaúčtovania účtovných predpisov a systém si ich zapamätá (pre daného dodávateľa a kategóriu dokladu) a nabudúce Vám tento spôsob zaúčtovania automaticky ponúkne.

  • Export faktúr do účtovného systému Oberon

V rámci integrácie podporujeme nového partnera – účtovný systém Oberon

  • Nový graf „Stav čerpania rozpočtu„, ktorý zobrazuje aktuálny stav čerpania rozpočtov

Archiles je užitočný nástroj aj v rámci kontrolingu a rozpočtov. Teraz môžete sledovať čerpanie jednotlivých rozpočtov v rámci stredísk, zákaziek a činností priamo na grafoch.

  • Možnosť zlúčenia vybraných súvisiacich dokumentov do výsledného PDF

Jednoduché pribalenie súvisiacich dokladov ako sú dodacie listy, zmluvy, zápočty, atď. do jedného súhrnného PDF dokumentu.

Veríme že Vám nové predstavené funkcie prinesú ešte väčší komfort pri práci s účtovnými a firemnými dokumentami. Kompletný zoznam všetkých zverejnených verzií nájdete tu: https://www.archiles.sk/podpora/zverejnene-verzie/

Ďakujeme
~Archiles

Autor článku
Archiles
Páčil sa vám tento článok?
Zdielajte ho na sociálnych sieťach
články

Prečítajte si ďaľšie články od nás