Poskytujeme vám finančnú jasnosť organizovaním dokladov a nákladov, aby ste mohli byť viac efektívni a ziskoví.

História

Archiles sa zrodil z frustrácie z opakujúcich sa a nekončiacich manuálnych činností pri práci s účtovnými dokladmi a účtovníctvom. Umocnení vášňou k digitalizácií a jednoduchosti sme v roku 2014 predstavili prvú verziu riešenia Archiles.

Od začiatku sme mali ambíciu vytvoriť jednoduché a prehľadné end-to-end riešenie, ktoré bude vysoko automatizované. Postupom času sme objavovali nové možnosti a potenciál vďaka ktorému sme organicky prispôsobovali riešenie potrebám našich klientov. Vďaka našim zákazníkom a partnerom, sme rokmi expandovali z pohľadu zavedenia užitočných funkcií aj trhov EÚ.

O nás

Sme firma, ktorá bola vybudovaná na našich zákazníkoch a partneroch. Neustále načúvame ich požiadavkám a potrebám, pretože naša posadnutosť digitalizáciou a automatizáciou účtovníctva je stále prítomná. Sme radi, že môžeme spoločne rásť s našimi zákazníkmi a aj preto sa neustále snažíme zdokonaľovať a zlepšovať riešenie Archiles.

 

Postupným zavedením zákonom požadovanej elektronizácie účtovných dokladov v EÚ sa stáva Archiles kľúčovým systémom organizácií a firiem. Viditeľnosť, prehľadnosť, jednoduchosť, efektivita spojená s automatizáciou financií a účtovania sú atribúty, ktoré pomáhajú rastu a ekonomickým ukazovateľom našich zákazníkov.

 

Hodnoty

Naše hodnoty sú zrkadlom toho, akí sme a chceme byť. Veríme v otvorenú a férovú komunikáciu, ktorá umožňuje nevyhnutné a rýchle zmeny k lepšiemu. Podporujeme vzdelávanie a inovácie, pretože to nám umožňuje neustále zvyšovať našu pridanú hodnotu.

 

Rodinná atmosféra a plochá hierarchia organizačnej štruktúry nám umožňuje fungovať decentralizovane, flexibilne a rýchlo škálovať. Je pre nás dôležité, aby sa ľudia v našej spoločnosti cítili bezpečne, slobodne, férovo, zmysluplne a mali možnosť napredovať na osobnej aj profesionálnej úrovni.

ARCHILES

Sprehľadnuje účtovanie

Ušetrite až 80% času a nákladov rýchlym a automatizovaným spracovaním účtovných dokladov.

Kariéra v našej firme

Zaujal vás náš softvér a máte mnoho nápadov ako ešte viac zjednodušiť prácu v účtovníctve a vo firme? Kontaktujte nás a možno práve vy sa stanete súčasťou nášho tímu.

NAPísali o nás

My a médiá

KONTAKTUJTE Nás

Máte záujem o softvér
alebo vás zaujíma cena či možnosť spolupráce?

Neváhajte nás kontaktovať alebo registrovať
sa a vyskúšať Archiles zadarmo.

    Vaše meno
    Telefónne čislo
    Váš Email
    Váša správa
    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.