Archiles zabezpečuje efektívne spracovanie dokladov pomocou automatizácie. Ich spracovanie je tak až 5x rýchlejšie a ušetríte s ním až 80% svojho času a nákladov.

Archiles, automatizovaný softvér rieši všetky pracné aktivity od objednávok až po zaúčtovanie, platbu a rozpoznávanie údajov. Zažite digitálnu transformáciu účtovníctva prostredníctvom inteligentného archívu účtovných dokladov a skoncujte s ich manuálnych zadávaním do účtovníctva alebo ERP systému.
FUNKCIE

Funkcie Archiles

Automatizácia účtovania
Automatické rozpoznávanie a vyťažovanie účtovných a platobných údajov z účtovných dokladov a následné nahrávanie údajov do vášho účtovníctva.
Elektronický archív
Prehľadný a bezpečný elektronický archív účtovných dokumentov s ich údajmi dostupnými odkiaľkoľvek.
Schvaľovací workflow
Flexibilne nastavitelný schvaľovací workflow a notifikácie pre spracovanie účtovných dokladov.
Objednávky a ich párovanie s faktúrami
Vytváranie objednávok a ich automatické párovanie s prijatými faktúrami na úrovni položiek.
Kontroling
Kontrola vystavených objednávok voči prekročeniu rozpočtu, detekcia duplicitne prijatých faktúr a mnoho ďaľších kontrol.
Automatizácia účtovných predpisov
Učiace sa, automatické pridávanie účtovných predpisov (predkontácií) k účtovným záznamom.
ARCHILES

Ako funguje Archiles?

1

Zaregistrujte sa

Registrácia je veľmi jednoduchá a zaberie vám len pár minút. Tento investovaný čas sa vám však výrazne a rýchlo vráti prostredníctvom až 5x rýchlejšieho spracovávania účtovných dokladov.

2

Upload dokumentov

Nahratie dokumentov je možné viacerými cestami. Poslaním cez e-mail, fotografiou zo smartphonu aj uploadom cez skener.  Dostupný je však aj hromadný upload viacerých dokumentov naraz prostredníctvom webu alebo cez integračné API rozhranie.

3

Automatické rozpoznanie a prepísanie dokladov

Už žiadne ručné prepisovanie. Archiles automaticky naskenuje dokumenty, rozpozná znaky a prepíše údaje z vašich nahraných dokladov do účtovníctva alebo ERP systému.

4

Kategorizácia a archivácia

Všetky vaše nahrané dokumenty sú následne archivované v bezpečí softvéru a každý jeden doklad si môžete rozkategorizovať podľa typu dokladu, alebo vami vybraných kritérií.

5

Schvaľovanie dokladov

Jednoducho si môžete nadefinovať aj schvaľovacie procesy obohatené o strediská, zákazky a činnosti konkrétnych položiek faktúr alebo objednávok. Automatizované schvaľovanie tak pokryje i veľmi komplikované firemné scenáre.

6

Export do účtovníctva a platba

Prostredníctvom pár klikov dokážete spraviť export potrebných údajov do vášho účtovného systému alebo zaplatiť nahrané doklady.

Ovládanie a zobrazenie softvéru je prehľadné a intuitívne

V prípade potreby však neváhajte navštíviť nášu podporu alebo sa staňte našim zákazníkom a získajte podporu v podobe promptných reakcií na požiadavky.

REFERENCIE

Spracovávajte aj vy doklady jednoduchšie
a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom

Kristína Volfová

účtovníčka

Najviac na aplikácii Archiles oceňujem rýchlosť a jednoduchosť spracovania dokladov, kompatibilitu s viacerými účtovnými softvérmi, prehľadnosť a prístup k dokladom kedykoľvek potrebujem.

Branislav Styk

Riaditeľ oddelenia
produktového manažmentu

ESET

Spoločnosť

Archiles efektívne rieši jeden z hlavných problémov účtovníctva: manuálne spracúvanie účtovných dokladov. Produkt nahrádza zdĺhavú manipuláciu s dokladmi.

Ján Fukas

Majiteľ účtovnej firmy

Berian, s.r.o.

Spoločnosť

Vďaka službe Archiles dokážeme efektívnym spôsobom dostať veľké množstvo údajov do účtovného systému. Práca s dokladmi sa stala jednoduchšou vďaka prehľadnému archivačnému systému.

Rudolf Končok

Manažér predaja
kľúčovým zákazníkom

Slovak Telekom

Spoločnosť

Archiles výrazne šetrí čas a jeho inovatívny prístup mení ručné zadávanie údajov do účtovníctva na automatizovaný proces patriaci do 21. storočia.
Case study vybranej spoločnosti

Odošleme vám link na stiahnutie daného case study mailom.

  KONTAKTUJTE Nás

  Máte záujem o softvér
  alebo vás zaujíma cena či možnosť spolupráce?

  Neváhajte nás kontaktovať alebo registrovať
  sa a vyskúšať Archiles zadarmo.

   Vaše meno
   Telefónne čislo
   Váš Email
   Váša správa
   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.