Archiles: Kancelária vo vrecku

DÁTUM PUBLIKOVANIA
28. septembra 2023
Archiles je revolučný cloudový systém s plnohodnotnou mobilnou aplikáciou. Ponúka digitalizáciu a automatizáciu spracovania dokladov a nákladov.

Kancelária vo vrecku

 

Každý deň sa stretávame s množstvom papierových dokladov a náročných administratívnych úloh. Tieto úlohy vyžadujú našu pozornosť a čas. V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je čas vzácny a cenný. Preto sa stáva čoraz dôležitejším nájsť riešenia, ktoré nám umožnia urobiť našu prácu efektívnejšou a jednoduchšou. A tu prichádza na radu Archiles.

Archiles je revolučný cloudový systém s plnohodnotnou mobilnou aplikáciou. Ponúka digitalizáciu a automatizáciu spracovania dokladov a nákladov. Je to ako mať svoju vlastnú kanceláriu vo vrecku, pripravenú na to, aby vám ušetrila čas a energiu. Predstavte si, že nemusíte už nikdy pátrať po stratenej faktúre alebo požiadavke na úhradu. S Archiles je to možné.

Predstavujeme úplne novú mobilnú aplikáciu Archiles, ktorá vám umožní:

  • Nahrávanie dokladov cez mobil – Už nikdy nebudete musieť hľadať skener alebo foto-kopírku. S Archiles môžete jednoducho vyfotiť doklady cez váš mobil a automaticky ich údaje vyťažiť a uložiť do digitálneho archívu.
  • Schvaľovanie dokladov cez mobil – Čakanie na schválenie a podpísanie dôležitých dokumentov môže byť frustrujúce. Archiles vám umožňuje poslať dokumenty na schválenie a schváliť doklady priamo cez mobilnú aplikáciu, takže nemusíte čakať na fyzické podpisy. To všetko je len pár dotykov na obrazovke vášho telefónu.
  • Digitálny archív kedykoľvek a odkiaľkoľvek dostupný z mobilu – Toto je miesto, kde sa Archiles stáva vašou skutočnou kanceláriou vo vrecku. Môžete pristupovať k svojim digitálnym dokumentom z akéhokoľvek miesta a kedykoľvek. Či už ste na cestách, doma alebo v práci, máte stále prístup ku všetkým svojim dôležitým informáciám.
  • Editáciu a vyhľadávanie v dokumentoch z mobilu – Už nebudete musieť prechádzať papierovými haldami dokumentov, aby ste našli to, čo potrebujete. Archiles vám umožňuje jednoducho vyhľadávať a upravovať svoje digitálne dokumenty, čím sa zvyšuje vaša produktivita a organizovanosť.

S radosťou môžeme zabudnúť na dni strávené hľadaním stratenej faktúry alebo snažením sa nájsť správny dokument v stohu papierov.

S Archiles sa môžeme cítiť slobodní, organizovaní a efektívni.

Archiles nie je len aplikácia, je to spoločník, ktorý vám pomôže dosiahnuť väčšiu produktivitu, organizovanosť a pokoj v mysli. Je to váš verný partner v práci a spracovaní dokladov. Je to kancelária vo vrecku.

Ak ste pripravení na revolúciu vo vašom spôsobe práce a chcete zažiť slobodu, ktorú prináša Archiles, neváhajte. Stačí ísť na www.archiles.sk alebo stiahnuť mobilnú aplikáciu pre Apple iOS alebo Android a stať sa súčasťou nového príbehu. Vaša kancelária vo vrecku je len pár kliknutí od vás.

Pozrite si krátke video o novej mobilnej aplikácií Archiles: VIDEO

Ďakujeme
~Archiles

Autor článku
Archiles
Páčil sa vám tento článok?
Zdielajte ho na sociálnych sieťach
články

Prečítajte si ďaľšie články od nás