Podpora/FaQ
faQ

Archiles – Často kladené otázky

Prečítajte si čo najviac zaujíma našich klientov.
Ako dlho trvá rozpoznávanie údajov?

Archiles používa niekoľko spôsobov na čo najpresnejšie rozpoznanie údajov z faktúr a bločkov. Celkový čas rozpoznania závisí od viacerých faktorov: spôsob použitých metód rozpoznávania, kvalita dokumentu, veľkosť (počet strán) dokumentu, celkového počtu uploadnutých dokumentov.

Zvyčajne je čas rozpoznania dokumentu do niekoľko sekúnd.

Ako to celé funguje?

Stačí nahrať Vašu digitálnu faktúru, bloček alebo iný dokument do Archilesa v podobe obrázku alebo PDF. Archiles automaticky rozpozná a prepíše účtovné a dôležité dáta pomocou našich algoritmov a technológie rozpoznávania textu.

Dáta a dokumenty sú uložené v centrálnom archíve, kde je možné priraďovať jednotlivé štítky, vytvárať komentáre, ako aj schvaľovať doklady na diaľku cez mobilnú aplikáciu.

Získané dáta sú následne exportované do Vášho účtovníctva v podobe súboru alebo integračného rozhrania. Finančné analýzy sú zobrazované na základe rozpoznaných účtovných dát.

Čo je najväčšia výhoda?

Značná úspora času a nákladov. Umožní Vám to výrazne sa odlíšiť od konkurencie z pohľadu inovácií a nákladov. Vaši zákazníci tiež privítajú a ocenia inovatívny prístup k účtovným dokladom. Zákazníci si môžu na diaľku cez mobil odfotiť ich bloček, poslať ho do softvéru Archiles a o nič viac sa nemusia starať.

Aké výhody Archiles prináša / Čo z toho budeme mať?

S Archilesom už nemusíte prepisovať účtovné doklady do účtovníctva. Už nemusíte hľadať doklady s ich dátami v šanónoch. Tým, že už nemusíte prepisovať účtovné dáta do účtovného programu ušetríte v priemere vyše 54 % času a nákladov pri 50 dokumentoch mesačne. Úspora sa exponenciálne zvyšuje pri vyššom počte dokumentov, takže pri 1000 účtovných dokumentoch mesačne, to je už 75 % úspora nákladov.

Vyhľadávanie účtovných dokumentov a ich dát je otázkou pár sekúnd v porovnaní s tým, že jednotlivé dokumenty a ich údaje musíte hľadať v šanónoch. Taktiež je možné schvaľovať účtovné doklady a platby na diaľku medzi účtovníkom a schvaľovateľom.

Čo softvér Archiles robí?

Archiles je univerzálny digitálny archív pre účtovné a firemné dokumenty akými sú: faktúry, bločky, internet banking výpisy, dodacie listy, zmluvy a iné. Automaticky prepisuje účtovné doklady do účtovníctva (faktúry a bločky).
V archíve môžete nájsť všetky dokumenty a dáta v priebehu pár sekúnd. Archív je prístupný odkiaľkoľvek pomocou prehliadača (PC, mobilné zariadenia). Dokumenty môžete zdieľať na diaľku, prideľovať im štítky o projektoch a komentáre.