Rozkvet noviniek v systéme Archiles

DÁTUM PUBLIKOVANIA
18. května 2016
Doba čtení
1 min a 5 sekúnd
Približne pred tromi rokmi sme začali s realizáciou akejsi elektronickej účtovníčky, výhradne z osobných dôvodov- jednoducho, účtovník v našej firme bol už príliš otrávený z manuálneho zadávania všetkých údajov z bločkov a faktúr, ktoré mu prešli rukami.

Rozkvet noviniek v systéme Archiles

 

Približne pred tromi rokmi sme začali s realizáciou akejsi elektronickej účtovníčky, výhradne z osobných dôvodov- jednoducho, účtovník v našej firme bol už príliš otrávený z manuálneho zadávania všetkých údajov z bločkov a faktúr, ktoré mu prešli rukami. Postupne sme hľadaním možností, ako sa tejto nezáživnej ale nevyhnutnej aktivite vyhnúť, vyvinuli systém Archiles. Náš inovatívny, a na trhu jedinečný softvér, sa rôznymi referenciami začal postupne šíriť v povedomí nielen účtovných firiem. V súčasnosti ho aktívne využívajú stovky spokojných zákazníkov.

 

Pretože cieľom našej spoločnosti je uľahčovať spôsob účtovníckej práce v čo najširšom možnom spektre, systém Archiles neustále modernizujeme. Na základe niekoľkomesačnej komunikácie s rôznymi typmi účtovných spoločností, po hodinách práce a prebdených nocí, Vám s hrdosťou predstavujeme exkluzívne novinky, ktoré systém Archiles ponúka:

 

Podpora nahrávania účtovných dokladov prostredníctvom e-mailu

Mnohí naši zákazníci pracujú s účtovnými dokladmi prostredníctvom elektronickej pošty. Táto inovácia šetrí čas klientov práve tým, že umožňuje faktúru (bloček) z mailboxu jednoduchými dvoma klikmi preposlať na preddefinovanú adresu priamo do systému Archiles.V systéme sa doklad sám spracuje a zatriedi do príslušného súboru. Používateľovi našej aplikácie je tak k dispozícii možnosť takmer okamžite spracovať účtovné doklady. Jednoducho mobilom odfotíte bloček, pošlete ho mailom do systému Archiles a môžete ho pustiť z hlavy- všetko ostatné spraví aplikácia za Vás.

Podpora rozpoznávania zahraničných jazykov a mien na dokladoch

V začiatkoch svojej existencie bol systém Archiles schopný akceptovať účtovné doklady len v našom materinskom jazyku. Vývojom aplikácie sme sa dopracovali k tomu, že je schopná flexibilne rozpoznať krajinu, jazyk a menu dokladu. Týmto sa otvára priestor pre zákazníkov obchodujúcich so zahraničnou klientelou. Taktiež sa stierajú možné obmedzenia, ktoré bránili využívať systém v jeho maximálnej možnej miere.

Podpora viacstranových PDF súborov

Systém Archiles doteraz rozpoznával len prvú stranu z každého nahratého PDF alebo obrázkového formátu. Teda- klient musel pri skenovaní dokladov každý uložiť do samostatného súboru. Keďže politikou spoločnosti Archiles je šetrenie zákazníkovho času, šikovným hlavám v našom tíme nedalo spávať, akoby sa aj tento proces dal zjednodušiť. Výsledkom ich práce je aktuálne možnosť nahrať v rámci jedného PDF súboru do systému viacero faktúr, bločkov a sprievodných dokladov , pričom systém ich automaticky správne roztriedi do individuálnych súborov. A to je skutočný koniec manuálnemu zadávaniu dokladov do účtovníctva.

Nielen týmito inováciami systém Archiles modernizuje účtovníctvo, prispôsobuje sa potrebám účtovníka 21.storočia a šetrí čas práce rovnako ako aj náklady spojené s účtovaním o 60 až 80 percent. Tak prečo sa zaoberať problémami, ktoré náš softvér dokáže vyriešiť za Vás…

Autor článku
Archiles
Líbil se vám tento článek?
Sdílejte jej na sociálních sítích
články

Přečtěte si další články od nás