Archiles novinky | 2-násobná rychlosť, tabuľkový pohľad a dashboard

DÁTUM PUBLIKOVANIA
18. června 2018
Elektronický účtovný asistent Archiles prináša svojim zákazníkom opäť niekoľko atraktívnych noviniek pre zjednodušenie aj Vášho života s účtovníctvom.

Elektronický účtovný asistent Archiles prináša svojim zákazníkom opäť niekoľko atraktívnych noviniek pre zjednodušenie aj Vášho života s účtovníctvom.

Na základe požiadaviek zákazníkov sme radikálne sprehľadnili a zrýchlili UI dizajn. Dokumenty sme umiestnili do prehľadnej tabuľky s možnosťou filtrovania a zoraďovania, tak ako sú na to naši klienti zvyknutí z používania iných programov. Takisto sme zjednodušili vykonávane operácií a akcií nad jednotlivými dokumentami a tým šetríme drahocenný čas používateľov aplikácie.

Druhou z noviniek je prehľadný a esteticky príjemný dashboard, ktorý umožňuje klientom jednoduchú kontrolu životného cyklu jednotlivých dokumentov. V praxi to znamená, že dokumenty sú maximálne prehľadné a používateľ okamžite vie, na ktorých dokumentoch je potrebné vykonať aké úkony. Dashboard zároveň zobrazuje základné finančné ukazovatele.

Treťou inováciou je exkluzívna možnosť výberu módu rozpoznávania údajov. Plne automatické vyťažovanie údajov robotom – rýchle, ale potrebné skontrolovať zákazníkom. Alebo dlhšie rozpoznávanie údajov skontrolované naším servisným centrom – údaje sú vyťažene vo väčšine prípadov v priebehu niekoľkých desiatok minút, sú k tomu presné a verifikované.

1) Turbo

Údaje z dokumentov nahraných v režime Turbo sú vyťažené do niekoľkých sekúnd. Systém negarantuje presnosť týchto údajov, pretože prejdú len základnou automatickou kontrolou a finálnu verifikáciu si robí sám používateľ. V rámci tohto módu je preferovaná rýchlosť vyťaženia údajov.

2) Garant

Údaje sú rozpoznané vo väčšine prípadov do niekoľko desiatok minút – maximálne do dvanástich hodín od zadania do systému (v čase od 8. do 20. hod.). Údaje sú jednoznačné a plne skontrolované. V tomto móde je preferovaná presnosť vyťaženia údajov.

 

Keďže Archiles je robot, ktorý nikdy nespí, v blízkej budúcnosti sa naši klienti môžu tešiť na inovácie a horúce novinky z oblasti digitalizácie a životného cyklu dokumentov, ktoré im umožnia tráviť ešte menej času zaoberaním sa účtovnými dokladmi.

Autor článku
Archiles
Líbil se vám tento článek?
Sdílejte jej na sociálních sítích
články

Přečtěte si další články od nás