Archiles novinky | flexibilné schvaľovanie dokumentov je tu!

DÁTUM PUBLIKOVANIA
18. července 2018
Vo vašej spoločnosti by mal každý prijatý doklad pred úhradou a zaúčtovaním prejsť schvaľovaním.

Vo vašej spoločnosti by mal každý prijatý doklad pred úhradou a zaúčtovaním prejsť schvaľovaním. Schvaľovateľom môže byť jeden človek alebo skupina ľudí v prípade viacúrovňového schvaľovania. V mnohých podnikoch to obnáša behanie s papiermi po relevantných ľuďoch a oddeleniach či posielanie dokumentov poštou na podpis. Len málo spoločností používa pokročilejšie systémy na prácu s dokumentami. Toto všetko zaberá veľa času, stojí peniaze a zabraňuje to sledovaniu firemného cashflow v okamžitom čase.

Doklady ako napríklad faktúry, bločky alebo objednávky, je potrebné schváliť po obsahovej, účtovnej i platobnej stránke. Schvaľovanie dokumentov je ďalší prirodzený krok na platforme Archiles, ktorý vám umožňuje riešiť firemné procesy digitálne a automaticky. Schvaľovací systém na platforme Archiles je plne konfigurovateľný a flexibilný, aby uspokojil vaše najnáročnejšie požiadavky.

Flexibilný schvaľovací proces je ďalší prirodzený krok k zvýšeniu agilnosti a prehľadnosti vo vašej spoločnosti, vďaka ktorému budete mať účtovné dokumenty neustále pod kontrolou.

Prečítajte si kompletný návod, ako nastaviť schvaľovanie vašich dokumentov tu: http://support.archiles.sk/article/approval

Autor článku
Archiles
Líbil se vám tento článek?
Sdílejte jej na sociálních sítích
články

Přečtěte si další články od nás