6 years ago Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozkvet noviniek v systéme Archiles

Rozkvet noviniek v systéme Archiles

Približne pred tromi rokmi sme začali s realizáciou akejsi elektronickej účtovníčky, výhradne z osobných dôvodov- jednoducho, účtovník v našej firme bol už príliš otrávený z manuálneho zadávania všetkých údajov z bločkov a faktúr, ktoré mu prešli rukami. Postupne sme hľadaním možností, ako sa tejto nezáživnej ale nevyhnutnej aktivite vyhnúť, vyvinuli systém Archiles. Náš inovatívny, a na trhu jedinečný softvér, sa rôznymi referenciami začal postupne šíriť v povedomí nielen účtovných firiem. V súčasnosti ho aktívne využívajú stovky spokojných zákazníkov.

 

Pretože cieľom našej spoločnosti je uľahčovať spôsob účtovníckej práce v čo najširšom možnom spektre, systém Archiles neustále modernizujeme. Na základe niekoľkomesačnej komunikácie s rôznymi typmi účtovných spoločností, po hodinách práce a prebdených nocí, Vám s hrdosťou predstavujeme exkluzívne novinky, ktoré systém Archiles ponúka:

 

Podpora nahrávania účtovných dokladov prostredníctvom e-mailu

Mnohí naši zákazníci pracujú s účtovnými dokladmi prostredníctvom elektronickej pošty. Táto inovácia šetrí čas klientov práve tým, že umožňuje faktúru (bloček) z mailboxu jednoduchými dvoma klikmi preposlať na preddefinovanú adresu priamo do systému Archiles.V systéme sa doklad sám spracuje a zatriedi do príslušného súboru. Používateľovi našej aplikácie je tak k dispozícii možnosť takmer okamžite spracovať účtovné doklady. Jednoducho mobilom odfotíte bloček, pošlete ho mailom do systému Archiles a môžete ho pustiť z hlavy- všetko ostatné spraví aplikácia za Vás.

Podpora rozpoznávania zahraničných jazykov a mien na dokladoch

V začiatkoch svojej existencie bol systém Archiles schopný akceptovať účtovné doklady len v našom materinskom jazyku. Vývojom aplikácie sme sa dopracovali k tomu, že je schopná flexibilne rozpoznať krajinu, jazyk a menu dokladu. Týmto sa otvára priestor pre zákazníkov obchodujúcich so zahraničnou klientelou. Taktiež sa stierajú možné obmedzenia, ktoré bránili využívať systém v jeho maximálnej možnej miere.

Podpora viacstranových PDF súborov

Systém Archiles doteraz rozpoznával len prvú stranu z každého nahratého PDF alebo obrázkového formátu. Teda- klient musel pri skenovaní dokladov každý uložiť do samostatného súboru. Keďže politikou spoločnosti Archiles je šetrenie zákazníkovho času, šikovným hlavám v našom tíme nedalo spávať, akoby sa aj tento proces dal zjednodušiť. Výsledkom ich práce je aktuálne možnosť nahrať v rámci jedného PDF súboru do systému viacero faktúr, bločkov a sprievodných dokladov , pričom systém ich automaticky správne roztriedi do individuálnych súborov. A to je skutočný koniec manuálnemu zadávaniu dokladov do účtovníctva.

Nielen týmito inováciami systém Archiles modernizuje účtovníctvo, prispôsobuje sa potrebám účtovníka 21.storočia a šetrí čas práce rovnako ako aj náklady spojené s účtovaním o 60 až 80 percent. Tak prečo sa zaoberať problémami, ktoré náš softvér dokáže vyriešiť za Vás…

Categorised in:

Komentáre sú nepovolené.